Výdělek pomocí zkracovače

Internetový výdělek

Co, kdy a jak?

Pokud jste aktivní na internetu a sdílíte odkazy na sociálních sítích, na internetových stránkách, v diskuzních forech či v e-mailech, určitě to znáte: dlouhé odkazy, často velice "nehezké" (zvláště s parametry za otazníkem). V těchto případech se hodí použít zkracovač odkazů. Jednoduše zadáte URL odkazu, který chcete zkrátit a systém Vám vygeneruje jeho zkrácenou verzi. Každý validní klik na tento odkaz Vám bude vydělávat tak peníze.

Jak můžete začít s vyděláváním?

Jsou to jen 3 jednoduché kroky: zaregistrujte se u nás, vytvořte zkrácený odkaz a sdílejte ho - při každé validní návštěvě Vašeho odkazu získáte peníze. Takže teď můžete vydělávat peníze z domova bez jakýchkoliv problémů.

A teď trochu podrobněji...

Zkrácený odkaz bude vypadat např. takto: http://webink.cz/divmax. Návštěvník bude přesměrován na stránku s reklamou (buď obsahující banner nebo kompletní obsah nějaké webové stránky), kde po uplnynutí 5 sekund klikne na tlačítko "Váš odkaz" a následně je přiveden na cílovou URL.

Bonus za přivedení nového uživatele

WebInk je skvělý způsob, jak šířit tuto službu a vydělat ještě více peněz s Vašimi krátkými odkazy! Přiveďte přátele a získejte 20% z jejich příjmů a to už navždy!

Nízká minimální výplata.

Vyplácíme i při nízkém zůstatku. Musíte vydělat pouze 500,00 Kč, než budete moct zažádat o vyplacení.

Formy vyplácení

Váš výdělěk můžete získat bankovním převodem, pomocí PayPal nebo využít funkci peněženky, která je zajímavá především pro inzerenty, kteří touto formou mohou financovat inzerci svých webových stránek.

Administrace & statistiky

Ovládejte všechny funkce z administračního panelu. Rychle, snadně a přehledně.

Kolik si tedy můžete zkracovačem vydělat?


Popis balíčku / země Zisk za 1000 zobrazení
Počítač Mobil / Tablet
Česká republika 60,00Kč 60,00Kč
Slovenská republika 60,00Kč 60,00Kč
Všechny země 40,00Kč 40,00Kč